نرم افزار CRM بر پایه نیازهای شرکت های ایرانیما در دنیای دیجیتال زندگی می کنند و در اینترنت در حال پخش است نقش مهمی در فرایند خرید از چشم انداز است. فرایند نرم افزار CRM شروع می شود که چشم انداز نیاز تشخیص و جستجو برای اطلاعات که نیاز به انجام برسانند. امروز، این همواره با یک جستجوی آنلاین اتفاق می افتد. هنگامی که مشتریان به صورت آنلاین و به دنبال اطلاعات، آنها را با بسیاری از اطلاعات هولناک است. این چیزی است که من سیل دیجیتال است.

سایت های نرم افزار CRM  (که در آن مشتریان به اشتراک گذاری بررسی خود)، سایت های مقایسه محصول (که در آن محصولات خود را در برابر کسانی که از رقبای حفره دار) و پس از آن، شما باید وب سایت خود را که اطلاعات مربوط به محصول وجود دارد. محصول این است که خوبی ارائه شده و وضوح به مشتریان فراهم می کند به عنوان "یک" است که برآورده نیازهای خود را در نهایت برنده خواهد شد. بنابراین، چگونه سازمان اطمینان حاصل شود که محصول خود را برنده توسط نه تنها به دست آوردن توجه از چشم انداز بلکه آنها را قادر به تصمیم گیری خرید و طرفداران محصول خود را تبدیل به؟

تعامل مشتری آنلاین کلید است. این تضمین می کند شما را با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید قبل از آن در در فرایند خرید.

در اینجا برخی از ایده های در مورد چگونه شما می توانید به طور فعال  نرم افزار CRM تعامل هستند.

یک حضور تعاملی رسانه های اجتماعی
نرم افزار CRM
سازمان نیاز به که در آن " نرم افزار CRM" به مشتریان خود. بنابراین، اگر شما هدف قرار دادن مشتریان هستند فیس بوک، LinkedIn، کاربران نمایش مشخصات عمومی، شما نیاز به یک حساب کاربری و تعامل با مشتریان خود در این انجمن. در اغلب موارد، سازمان ها انجام یک حساب کاربری و حضور در این شبکه های اجتماعی اما آنها فعال است. مهم این است که صدای شما را شنیده در همه زمان ها نیست، اما شما نیاز به مشتریان و یا چشم انداز موجود خود را به تعامل در این سیستم عامل. آنها را برای به اشتراک گذاشتن داستان های مثبت خود، تجربه خود را با محصولات، باید مسابقات و غیره. آن را به یک فروم پر جنب و جوش و فعال است که آموزش به مشتریان خود را و آنها را با بسیاری از تبلیغات و یا تبلیغات را بمباران نمی کنند.

زبانه ها در انجمن مستقل و سایت های تجارت الکترونیک نگه دارید

بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک که در آن محصولات خود را به فروش می رسد باید بررسی مشتری. اطمینان از وجود دارد این است که کسی پیگیری از این سایت ها و پاسخ به نظرات مشتریان - تشکر برای بررسی مثبت، در پاسخ به بازخورد منفی و نمایش داده شد. این نشان می دهد که شما یک سازمان مسئول که مراقبت برای خدمات به مشتریان می باشد. گاهی اوقات، شما می توانید از اطلاعات اشتباه است که منتشر و زمانی که مسیر شما را از این سایت ها نگه دارید، شما قادر خواهید بود آنها را بررسی کنید و اطمینان حاصل شود که اطلاعات اصلاح شده است قبل از آن را خسارت عمده به شهرت خود را خواهد بود.

استفاده از قدرت فیلم

  • فیلم ها رسانه ها محبوب ترین در اینترنت می باشد. شما می توانید فیلم های کوتاه از محصولات در وب سایت خود است که به چشم انداز ایده ها در مورد ویژگی ها و مزایای خود را دارند. برخی از سازمان ها یک کانال یوتیوب اختصاصی و یا یک لینک آنلاین در وب سایت خود را با فیلم های محصول به تظاهرات محصول، عیب یابی نکات و غیره. اگر شما به یوتیوب بروید و اجرای یک جستجو برای یک محصول مصرف کننده، شما همواره خواهد  نرم افزار  CRMکسی از جایی در جهان ارسال فیلم جعبه گشایی پیدا آیا بهتر نیست که مشتری بالقوه خود را برای اولین بار در مورد محصول خود را می شنود از شما به جای یک منبع شخص ثالث است؟ اگر یک مشتری به اطلاعات محصول به خوبی فهرست و جذاب، آنلاین حق تظاهرات در وب سایت خود و یا کانال های رسانه های اجتماعی درمان می شود، آنها به احتمال زیاد با محصول خود را تحت تاثیر قرار. آنها هنوز هم ممکن است به منابع شخص ثالث، اما که تنها به عنوان تقویت کننده خدمت می کنند.
  • اینترنت یک فرصت که در آن شما می توانید چشم انداز و مشتریان خود را به سایت ارائه اطلاعات موثق و معتبر در مورد محصولات خود را هدایت است. این کافی به یک تعامل یک طرفه که در آن سازمان خود را آپلود فیلم ها، پست ها و توییت هر روز است. کلید هر حضور آنلاین تعامل است. تعامل فعال می افتد زمانی که چشم انداز خود را پاسخ به آنها و دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارید، سوال بپرسید و سایت خود را به دوستان خود نرم افزار CRM مراجعه کنید. در حالیکه آشکار به نظر می رسد، شما را شگفت زده به یاد بگیرند که بسیاری از سازمان ها هنوز به بهره برداری از این رسانه را به کمال خواهد بود. به طور مشابه، شما باید مراقب باشند در مورد هر گونه اطلاعات منفی در مورد سازمان و یا محصولات خود را و پاسخ به آن را بلافاصله به جلوگیری از هر گونه انتشار ویروسی. فیلم ها محبوب هستند و بنابراین باید به طور موثر استفاده می شود. آنها پتانسیل برای تعامل با مشتریان  نرم افزار  CRMحداکثر است. آن را در منافع سازمان است که بسیاری از این رسانه.